365hiphop.sk uvádza informácie získané z internetových stránok a nenesie zodpovednosť za zmenu alebo zrušenie akcie prípadne chybne uvedené informácie. Pre konkrétne informácie klikajte na URL odkaz akcie.

 

Loading Akcie

« All Akcie

  • This event has passed.

Delinquent Habits – Bratislava + Dornkappel

5. decembra 2018 @ 20:00 - 23:00

Do Bratislavy prichádzajú Delinquent Habits, jedna z najlepších hip hopových partičiek, aké kedy v USA vznikli. Krutoprísny mix nadupaného hardcore rapu s melodickou ľahkosťou latinskej hudby, mexické trumpety mariachi a ostré elektronické beaty s nekompromisným posolstvom a nespútanou radosťou z hudby – to sú už od 90. rokov poznávacie znaky tejto latinos partičky z east side Los Angeles.

Predskokanom Delinquent Habits na koncerte v Bratislave budú Dornkappel, ktorí na koncerte predstavia svoj nový, dva roky pripravovaný, album ! Ich klasickú hip-hopovú zostavu dvoch MCs + DJ nahradí komplexná 6-členná kapela. Jadro zostáva nezmenené, rap, spev a vokály tvoria bratia Mr.Matt a Prorok, gramce DJ RE5, ktorý teraz popri vinyloch ovláda aj klávesy. Zvyšok kapely tvorí Vincent, ktorý obsluhuje basu, Atilla Szeiff hrá na bicie a Juraj Oravec na gitaru.

Delinquent Habits – Majestic Music Club @ ??Bratislava, SK – 5.december 2018 @ 20:00

?️Vstupenky od zajtra iba v sieti Ticketlive.sk (www.ticketlive.sk)

Podrobnosti

Dátum:
5. decembra 2018
Čas:
20:00 - 23:00
Webstránka:
https://www.facebook.com/events/1035681166591105/

Miesto akcie

Majestic Music Club
Karpatská 2
Bratislava,Slovenská republika
+ Google Map

 

Viete o akcii, ktorá tu chýba? Dajte nám vedieť cez kontaktný formulár alebo na 365hiphop@365hiphop.sk

 

Theme developed by TouchSize - Premium WordPress Themes and Websites